Heyət

Tədqiqat Heyəti

1. Mr. Ahmad Alili – Project Coordinator, ahmadalili@cesd.az
2. Mrs. Gulnara Abbas– Researcher, gulnara.abbas@cesd.az
3. Ms. Laman Orujova, Resarcher, lamanorujova@cesd.az
4. Ms. Cristina Juan Carrion – Researcher, cristinacarrion@cesd.az
5. Mr. Rashad Hasanov– Resarcher, rashadhasanov@cesd.az
7. Ms. Gulnar Ismayilovaa– Resarcher, gulnarismayilova@cesd.az
7. Ms. Madina Ilmiaminova– Resarcher, m.ilmiaminova@cesd.az
8. Mr. Fakhri Musazade– Resarcher, f.musazade@cesd.az

 

İqtisadi və Sosial İnkişaf  Mərkəzinin (İSİM) qurucuları Azərbaycanda tanınmış iqtisadçı və sosial sahədə fəaliyyət göstərən peşəkarlardır. İdarə Heyəti üzvlərinin əksəriyyəti qərb universitetlərindən məzundurlar

İSİM İdarə Heyəti sədri i.e.n Vüqar Bayramovdur.  Cənab Bayramov  2003-2004 cü illərdə Amerikada St.Louis şəhərinin Vaşinqton universitinin İqtisadiyyat fakültəsində çalışıb. O dünyanın əksər ölkələrində, ABŞ, İngiltərə,Fransa,Yaponiya, Kanada, Hindistan, Rusiya təşkil edilən bir çox beynəlxalq tədbirlərdə mütəmadi olaraq dəvət alır. Bayramov Azərbaycan Dövlət İqtisadiyyat Universitetində İqtisadiyyat, Dövlət Maliyyəsi, Beynəlxalq Maliyyə üzrə mühazirələr oxuyur. Tərcümeyi hal

May 2017
M T W T F S S
« Apr    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031